Telefon Numaramız +90 532 595 54 21
Mail Adresimizinfo@globalnt.com
Adresimiz

Kentkoop mah. 1844 CAD. NO: 29B İç Kapı NO: 23
Yenimahalle/Ankara

Kurumsal

Bir Sorunuz mu var?

Hemen bize aşağıdaki butona tıklayarak bize ulaşın ve hızlıca sorunuzun cevabını bulun.

İletişime Geçin
Author
Globalnt

İş Makinesi GlobalN’den Alınır

Global NT geniş araç yelpazesi ile size ihtiyacınız olan iş makinesine hızlıca ulaşmanızı sağlıyor. Bu kolaylıktan faydalanmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Müşterilerimize alanında en gelişmiş araçları sunuyoruz. İş makinesi satışı ve kiralaması üzerine oldukça köklü bir tecrübeye sahibiz. Geniş araç yelpazemiz ile ihtiyacınıza uygun olan iş makinesini kolaylıkla bulup hemen satın alabilirsiniz. Tecrübeli ve güvenilir ekibimizle hizmetinizdeyiz. Siz de bu şanslı müşteriler arasında yer almak için hemen iletişim sayfamızdan bize ulaşıp ihtiyacınıza uygun iş makinesini satın alın veya kiralayın.

Bazı İş Makineleri ve Özellikleri

Paletli Ekskavatörler
Paletli Ekskavatörler

Yaklaşık 300 tona kadar çalışma ağırlığına sahip olan bu iş makinesi daha çok kazma ve düzenleme işinde kullanılır. Daha çok kara yolu çalışmalarında kullanılsalar da orman ve peyzaj işlerinde de kullanımları yaygındır

Beko Loder
Beko Loder

Kazıcı yükleyici olarak da bilinen bu iş makinası traktör gövdesi üzerinde bulunan kova ve küçük bir kazıcı ile donatılmıştır. Malzeme yükleme, taşıma, kazma gibi işlerde kullanılmaktadır. En çok kullanılan iş makinelerinden bir tanesidir.

Dozerler
Dozerler

Genellikle arazi temizleme, yol açma, zemin genişletme, kaya sökme gibi işlerde kullanılmasının yanı sıra, baraj inşaatı orman ve maden işlerinde de kullanılır. Düz paletli dozerler gevşek zeminde, üçgen paletli dozerler ise çukurlu arazide iş yapmaya yatkındır.

Soru ve Destek Talepleriniz İçin

Vakit kaybetmeden aşağıdaki formu doldurun ve biz size ulaşalım.
    Sıkça Sorulan Sorular

    İhtiyacınızın ne olduğunu belirleyip daha sonra iş makinelerinin işlevlerine göre satın alım yapabilirsiniz.

    İş makinesi kullanmak ustalık gerektirir bu nedenle kullanım süreci iş makineleri yönetmeliği doğrultusunda ilerler. Operatörlük belgesine sahip olan sürücüler iş makinesi kullanabilirler.

    İş makinelerinin üzerinde yer alan uyarı işaretleri ve yazılarına aykırı davranmaktan kaçınılmalıdır. Ayrıca motorun hararet yapması da yaygın sorunlardandır.

    TurkishEnglishRussianArabic